Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

ro
0 01.06.2021 21:19:15

SIJAJNO! PROJEKTIL Domna Črnigoja skoraj RAZPARAL mrežo (video)

Martin Metelko
Primorski vezist prehitel sodnika in v dvoboju Severne Makedonije in Slovenije zadel za končnih 1:1.

Po solidnem prvem polčasu se je Slovenija v prijateljski tekmi s Severno Makedonijo v Skopju v deseti minuti nadaljevanja znašla v zaostanku. Za veselje gostiteljev je zadel Elif Elmas, ki je Vida Belca ugnal z lepim diagonalnim strelom in vse je kazalo, da bo zmaga ostala na stadionu Toše Proeski.

Ampak izbranci selektorja Matjaža Keka se niso hoteli vdati v usodo in v drugi minuti podaljška petminutnega sodniškega dodatka dosegli namen z izenačenjem. Mario Jurčević je s skoraj sredine igrišča z leve strani podal v kazenski prostor, kjer je bil Jaka Bijol višji od domačih branilcev. Žogo je z glavo podaljšal, na to pa je bil pripravljen Domen Črnigoj, ki je brez oklevanja sijajno sprožil z desnico za končnih 1:1. Primorski vezist, ki se je z Venezio uvrstil v serie A, je s projektilom skoraj razparal mrežo, njegov odziv je bil zares sijajen...