Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 01.04.2021 08:13:14

Dvojni ŠOK za NEMCE! Kako, za vraga, je lahko zgrešil TO?! Nato pa ... nora zmaga za SEVERNO MAKEDONIJO! (video)

Po tretjem krogu kvalifikacij za nastop na svetovnem prvenstvu v Katarju 2022 se lahko s popolnim izkupičkom pohvali še šest reprezentanc.

Med njimi pa ni več Nemčije, ki je doma doživela presenetljiv in boleč poraz proti Severni Makedoniji z 1:2. Severni Makedonci so povedli v prvem polčasu, ko je še v sodniškem dodatku zadel veteran Goran Pandev.

V 63. minuti tekme so Nemci uspeli izenačiti po enajstmetrovki Ilkaya Gundogana. V 80. minuti je že vse kazalo na to, da bo Nemčija na domačih tleh vendarle prišla do zmage. Timo Werner se je namreč znašel sam pred golom, a grdo zgrešil. So pa to izjemno izkoristili gostje, ki so pet minut pred koncem zadeli za senzacionalno zmago z 2:1, strelec zgodovinskega gola za Severno Makedonijo je bil Alif Elmas, vezist Napolija.

Značke: timo-werner, nemčija