kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 16.11.2019 22:46:24

UPANJA ZA SLOVENIJO NI VEČ! Četa Matjaža Keka DOKONČNO ostala brez evropskega prvenstva

Jurij Kodrun
Kvalifikacije za nogometni Euro 2020 sta v slovenski kvalifikacijski skupini na prvih dveh mestih končali Poljska in Avstrija. Poljaki so že nekaj časa udeleženci EP, Avstrijci so si tekmovanje priigrali danes z zmago proti Severni Makedoniji z 2:1 (1:0).

Slovenska skupina G se je danes zvečer končala s pričakovanim koncem zadnjih minimalnih teoretičnih možnosti za Slovenijo. Avstrija bi za potrditev nastopa potrebovala le točko proti Severni Makedoniji, toda David Alaba v osmi in Stefan Lainer v 48. minuti sta poskrbela za zanesljivo zmago na Dunaju in uvrstitev na EP. Gostje so z zadetkom v zadnji minuti kozmetično popravili vtis, niso pa mogli preprečiti slavja tekmecev.

Slovenija je pred tem z 1:0 premagala Latvijo, Poljaki, zadnji slovenski tekmeci in že pred današnjim dnem potniki na EP, pa so ugnali še Izrael, v gosteh je bilo 2:1 (Gregorz Krychowiak 4., Krzystof Piatek 54.).