rb
rb
12.09.2022 09:44:26

Norišnica v Fazaneriji! Trije goli, štirikrat v okvir vrat, zgrešeni enajstmetrovki ... (video)

Aleš Cipot

Mura je bila v infarktni tekmi srečnejša od Kopra.

Zadnja tekma zadnjega kroga prve četrtine prvenstva v Murski Soboti je postregla s poslastico, po kateri se je gostiteljem ob zmagi z 2:1 od srca odvalil velik kamen, zasedba z Bonifike je doživela že tretji poraz v zadnjih štirih preizkušnjah.

Nogometaše Mure je pred začetkom dvoboja 'pozdravil' velik transparent na severni tribuni. 'Danes šteje samo zmaga,' so zapisali Black Gringosi in poslali jasno sporočilo svojim ljubljencem, ki so nato razveselili vse, ki so tako ali drugače povezani s črno-belimi. V norem in vsebinsko izjemno bogatem obračunu v Fazaneriji! Manjkalo ni tako rekoč ničesar, za oba trenerja je bilo dogajanje bržčas preveč divje, želele bi si več nadzora. Prekmurci so zamudili priložnost za prednost z dvema goloma, Koprčani za popoln preobrat, Luka Bobičanec in Andrej Kotnik nista bila uspešna z bele pike, kar štirikrat se je tresel okvir vrat. Trikrat so ga zadeli Koprčani, Prekmurcem pa je bila sreča tokrat naklonjena. Naposled je mož odločitve postal Gregor Balažic, ki je v 80. minuti unovčil podajo medžimurskega vezista iz kota in poskrbel za eksplozijo navdušenja na tribunah. V miru si poglejte vse skupaj ...