Konflikt interesov? Nov zakon po željah glavnega ...

dino-in-hrvoje, skrito-v-raju Njena.si

Ste prepoznali drugačno igro Hrvoja in Dina?

12 15.08.2022 21:58:49

Noro, kaj uspeva Olimpiji! Glejte ta izkupiček po tekmi z Gorico, glejte to prednost pred Mariborom!

Nogomet je čudo, Olimpija pa trenutno prav tako.

Sezono je začela v popolnem kaosu, napovedovali so ji vse najslabše, toda ... Po prvih petih prvenstvenih tekmah ima Olimpija ravno toliko - torej pet! - zmag. Zeleno-beli so nocoj v Stožicah premagali še Gorico, s čimer ostajajo stoodstotni na vrhu lestvice. To pa še ni vse, Olimpija tudi po petih tekmah ostaja s povsem, nedotaknjeno mrežo, torej brez prejetega zadetka. Na tak način je prišla do neverjetnih 15 točk, in če to primerjamo s 3 točkami Maribora, ki ima štiri poraze ...

Olimpija je imela tokrat v obeh pogledih tudi nekaj sreče. Prvi zadetek je Mustafa Nukić dosegel na začetku drugega polčasa iz zelo strogo dosojene enajstmetrovke, precej sreče pa so imeli Ljubljančani tudi s svojo statistiko nedotaknjene mreže, kajti v 88. minuti je Etien Velikonja čudežno zgrešil povsem prazna vrata. No, je pa vmes Olimpija v slogu svojih zdaj že prepoznavnih drugih polčasov igrala izjemno, Nukić je zadel še enkrat, iz številnih akcij pa bi mrežo Gorice lahko tudi napolnila bolj kot s končnih 2:0.

Zanimivo, v naslednjem krogu bo Olimpija igrala s Koprom, ki je s štirimi zmagami in 12 točkami na drugem mestu.

Značke: olimpija, gorica, vodstvo