Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 20.06.2021 08:28:08

Kako se je DINAMO 'poigral' z MURO? Tu so vsi zadetki, pika na i pa je bila prava MOJSTROVINA! (video)

Aleš Cipot
Mura je na pripravljalni tekmi doživela visok poraz.

Varovanci Anteja Šimundže se že zavzeto pripravljajo na začetek nove sezone, ki jo bodo kot aktualni slovenski prvaki začeli v kvalifikacijah za ligo prvakov. Temu primeren je tudi izbor tekmecev na pripravljalnih tekmah.

Tako je Fazanerija gostila tekmo med Muro in zagrebškim Dinamom, na katerem so visoko slavili hrvaški prvaki, ti so bili boljši s kar 4:0. Že v prvem polčasu sta v polno zadela Mario Ćuže in Sandro Kulenović, v drugem polčasu pa je bil še dvakrat uspešen Martin Baturina.

Za Muro so v prvem polčasu igrali Obradović, Lovrić, Maruško, Gorenc, T. Cipot, Erniša, Horvat, Šturm, Bobičanec, Mandić in Maroša, v nadaljevanju so bili na igrišču Zalokar, Kous, Karničnik, Karamarko, Pucko, Filipović, Kouter, Antolin, Klepač, K. Cipot in Vujinović.

Značke: mura, dinamo