Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

3 03.05.2021 09:23:12

Kakšna NEUMNOST! Stanković BREZ MILOSTI: To je bila prava BEDARIJA, toda ...

Martin Metelko
Goran Stanković nezadovoljen s potezo Erica Boakyeja.

Olimpija je v nedeljo v Stožicah iz rok izpustila imenitno priložnost, da bi se še bolj približala naslovu prvaka. Zmaji so tik pred koncem obračuna z Aluminijem vodili z 2:1, ko se je v kazenskem prostoru zgodilo, kar se je. Eric Boakye se je z drsečim startom vrgel pod noge Tilna Pečnika, ta je padel čez nogometaša iz Gane in glavni sodnik Roberto Ponis je pokazal na belo točko. Aljaž Krefl je enajstmetrovko spremenil v zadetek in napeta, dramatična tekma se je končala z 2:2.

Goran Stanković, trener Olimpije, je bil po tekmi sicer zadovoljen, ker so Ljubljančani kljub vsemu še povečali prednost pred Mariborom, a hkrati nezadovoljen z dogodkom, ki se je zgodil dve minuti pred koncem rednega dela. "V drugem polčasu smo se vrnili v življenje, nato pa je sledila bedarija. To je bila velika neumnost, a to se dogaja v športu, življenju. Dajmo se nekaj naučiti iz tega," je poudaril trener zmajev.