Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

jure-podjavoršek Njena.si

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

1 03.05.2021 09:02:43

Slovenec VELIKI JUNAK finala pokala! Bivši član OLIMPIJE zabil gol za ZGODOVINO! (video)

vszi
David Tijanić junak finala poljskega pokala.

Kakšna sezona za Rakow, kakšna sezona za Davida Tijanića! Občasni slovenski reprezentant, ki je na domačih tleh igral za Olimpijo in Triglav, je postal veliki junak finala pokala Poljske. Rakow se je v Lubinu pomeril z Arko, ki je še deset minut pred koncem obračuna vodila z 1:0. Toda nato je trener Rakowa Marek Papszun v igro poslal Tijanića in zadel v polno. Le minuto kasneje so rdeče-modri izenačili, v 89. minuti pa zabili tudi gol za zgodovinsko zmago. Dosegel ga je prav Tijanić, ki ima za sabo naravnost sanjsko sezono. Za Rakow je odigral 29 tekem, zabil 8 golov in dodal še 5 podaj. Ob tem ni nepomembno, da gre Rakowu presenetljivo dobro tudi v poljski ligi, v kateri je trenutno na visokem tretjem mestu. Klub, ki so mu mediji napovedovali bitko za obstanek!

Da bo 23-letnik z zlatimi črkami zapisan v zgodovino Rakowa, je kristalno jasno. Njegov klub se je z omenjeno zmago namreč dokopal do svoje prve lovorike v zgodovini! In to ob stoti obletnici obstoja kluba iz Czestochowa.