Poroka na prvi pogled: Trk realnosti takoj po ...

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

ue
ue
2 30.01.2021 17:04:32

OLIMPIJA v Umagu odigrala tekmo proti Levskemu Slaviše Stojanovića! Izid je bil ...

Martin Metelko
Olimpija je odigrala zadnjo pripravljalno tekmo v Umagu.

Nasprotnik je bil bolgarski Levski iz Sofije, ki ga vodi nekdanji selektor slovenske reprezentance Slaviša Stojanović. Slednji je s svojimi varovanci dosegel minimalno zmago 1:0, edini zadetek je padel v 17. minuti.

Bolgari so bili od 39. minute zaradi izključiteve z igralcem manj, toda v 63. minuti so tudi zmaji ostali zgolj z desetimi igralci, ker je Đorđe Ivanović prejel drugi rumeni karton. Olimpiji, pri kateri je od 65. minute zaigral tudi zadnji prišlek, povratnik Antonio Delamea Mlinar, do konca srečanja ni uspelo izenačiti.

Začetna postava Olimpije: Frelih, Fink, Pavlović, Šme, Korun, Zeljković, Elšnik, Ostrc, Perović, Ivanović, Vombergar.
Igrali so še: Vidmar, Baskera, Pungaršek, Delamea Mlinar, Kapun, Kurež, Valenčič.