Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

ro
0 30.01.2021 15:45:43

Kaj pa tole?! MIHAIL CAIMACOV že zaigral v dresu NOVEGA slovenskega kluba

Prvoligaš z Bonifike remiziral s srbskim drugoligašem.

Koprčani so odigrali že šesto prijateljsko tekmo po začetku priprav. Odpravili so se v Medulin, kjer so merili moči z Dinamom iz Vranja in dejstvo je, da se proti srbskemu drugoligašu, ki je po prvem delu prvenstva na skromnem 16. mestu na lestvici, niso ravno izkazali. Dvoboj se je namreč razpletel z izidom 1:1 (1:0), najbolj zanimiva informacija pa je gotovo ta, da je v opravi kanarčkov že zaigrala tudi zgolj nekaj ur stara okrepitev Mihail Caimacov, moldavski reprezentant je bil na igrišču v drugem polčasu.

Rumeno-modri so sicer povedli že v peti minuti z golom Bojana Kneževića, zasedba iz Vranja je v nadaljevanju izenačila s strelom z bele točke.

Začetno enajsterico Kopra so sestavljali Adam, Mišić, Žužek, Jelić Balta, Jozinović, Knežević, Pejić, Juffo, Krajinović, Bešir in Spinelli, v drugem delu so se minutažo dobili Vekić, Krajinović, Mulahusejnović, Mittendorfer, Vošnjak, Stevanović in Caimacov.