Da bo Marko Šuler z zlatimi črkami zapisan v zgodovino Maribora, ni dvoma. Korošec je v vijoličastem dresu odigral 170 tekem, Maribor je bil tudi zadnji klub v njegovi bogati karieri, ki ga je med drugim odpeljala celo na svetovno prvenstvo leta 2010. Potem ko je kopačke obesil na klin, je Šuler ostal v nogometu in danes deluje pri Dravogradu. Toda ali bi se lahko vrnil v Ljudski vrt? Kdo ve, je pa zanimivo, da je pred dnevi eden od treningov Maribora potekal tudi ob Šulerjevi prisotnosti. Šuler je bil ob tem oblečen celo v – klubsko jakno!
"Upokojeni nekdanji dolgoletni slovenski reprezentant si je z zanimanjem ogledal trening svojih nekdanjih soigralcev. Zanimivo, oblečen v – klubsko jakno. Ali je Korošca zgolj zeblo in so mu vijoličasti pač posodili klubska oblačila ali pa se morda pripravlja njegova presenetljiva vrnitev v Ljudski vrt?! Z gotovostjo lahko zapišemo le, da ne v igralski vlogi, o funkcionarski pa se je v preteklosti že veliko govorilo," so zapisali pri časniku Ekipa SN.

nu
Se bo v Maribor vrnila – LEGENDA?!? Bil je na TRENINGU, oblekel si je tudi KLUBSKO ...

Grega Wernig
Kaj je na treningu Maribora počel Marko Šuler?
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke