Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

gabriela anamaria goltes Ekipa24.si

Dončićeva Anamaria spet 'topi srca'! Srček in ...

3 19.01.2020 15:51:02

Drugič ZAPORED! Olimpija BREZ NAPAKE, ob zmagi zaigral tudi OBRAMBNI NOGOMETAŠ, ki ...

Olimpija je odigrala še drugo prijateljsko tekmo v letu 2020.

Dve tekmi v dveh dneh in - dve zmagi. Olimpija je v soboto s 5:1 premagala Krko, v nedeljo je premagala še Brežice. Zmaji so tokrat v Čatežu ob Savi slavili z 2:0, potem ko je prvi gol v 36. minuti dosegel bočni branilec Mario Jurčević, drugega pa pet minut pred koncem portugalski napadalec Jucie Lupeta. Ljubljančane naslednja tekma čaka v torek, ko bo nasprotnik hrvaški klub Slaven Belupo.

Kot zanimivost povejmo, da si je danes dres Olimpije nadel tudi že skoraj pozabljeni branilec zmajev Marko Gajić. Srb je še vedno član zeleno-belih, ki jih je okrepil poleti 2018, čeprav je minila že cela večnost, odkar je zabeležil zadnji nastop. Nogometaš, ki ga je v Ljubljano pripeljal Ilija Stolica, je nazadnje zaigral 12. avgusta 2018, potem je bil še enkrat na klopi, zatem se je sled za njim povsem izgubila. No, zdaj se je spet pojavil v zeleno-belem dresu in kdo ve, morda mu bo trener Safet Hadžić spomladi priložnost ponudil tudi na kakšni tekmovalni tekmi. Če bo takrat sploh še član Olimpije ...