3 27.05.2019 13:48:08

Česa tako BIZARNEGA slovenski nogomet ne pomni. NE, na tej ravni se to še NI ZGODILO!

Arsen Perić
Še en primer, ki nikakor ni dobra reklama za nogomet na sončni strani Alp.

Konec tedna na nogometnem prizorišču so zaznamovali nogometaši Ankarana, ki v zadnjem drugoligaškem krogu niso pripotovali na tekmo v Ljubljano in na ta način Bravo prikrajšali za pravo slavje ob napredovanju med prvoligaše.

Žal pa se je podoben primer zgodil tudi v vzhodni skupini tretjeligašev. Oziroma še bolj bizaren. V 26. krogu je Veržej gostil Tromejnik, ki je zmagal s kar 5:0, toda pozor - gostje so vse gole dosegli v prvem polčasu, ob nezainteresiranih Prlekih bi jih lahko tudi več. Domača ekipa je na ta način menda izražala protest zaradi nesoglasij z vodilnimi možmi kluba, nakar je šla med odmorom še korak dlje. Kapetan je namreč kar naenkrat obvestil sodnika Armanda Šorlija, da njega in soigralcev v nadaljevanju ne bo več na igrišču, da se je za njih tekma končala po 45 minutah … Saj ni res, pa je! Gre seveda za nadvse neodgovorno početje, ki gotovo ne bo minilo brez posledic.