Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 13.04.2019 18:30:43

HUDA ZIMA V LJUBLJANI! Hadžić bi lovil NASLOV PRVAKA, MARIBOR pa mu je odgovoril TAKOLE!

Vijoličasti imajo v tem trenutku velikansko prednost pred Olimpijo, ki je na -15.

Maribor je v Ljudskem vrtu z 1:0 premagal Domžale, potem ko je odigral zase tako zelo tipično tekmo. V prvem polčasu so bili boljši nasprotniki gostje, ki so držali pobudo in si tudi ustvarili nekaj nevarnih akcij, lahko bi rekli celo priložnosti. No, v drugem polčasu pa je Maribor najprej vzpostavil ravnotežje, nato pa vse bolj prevzemal pobudo in postajal nevaren. Tudi remi 0:0 bi bil za vijoličaste seveda čisto sprejemljiv, toda želeli so več. In dosegli so več.

Po vstopu Marcosa Tavaresa je Maribor s svojim kapetanom postajal še nevarnejši in prav brazilski Štajerec je bil tisti, ki je v zaključku najbolj pritiskal ter prinesel odločitev. Najprej se je sam znašel pred gostujočim vratarjem, a ni uspel zadeti, toda že nekaj sekund pozneje je bil Brazilec pripravljen poskusiti ponovno. Z lepim preigravanjem in prodorom je prišel do prostora, nato pa poslal močno žogo v sredino, kjer bi verjetno zadel njegov soigralec. Namesto tega pa je na avtogol obsodil nesrečnega Gabra Dobrovoljca.