Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

2 20.02.2019 09:57:58

Trener Borca ZNOREL po tekmi z Olimpijo: Če je to Evropa ... Tista SMET OD SODNIKA pa ...

Na tekmi med Olimpijo in Borcem je bilo še kako vroče.

Včeraj sta se v Spodnji Šiški pomerila Olimpija in Borac, slovenski prvoligaš je prijateljsko tekmo dobil 3:2. V središču pozornosti je bil sicer trener gostov Darko Vojvodić, ki je imel očitno zelo slab dan. Že v uvodnih desetih minutah se je namreč tako glasno in tako sočno razburjal, da ga je sodnik celo - izključil! In to na prijateljski tekmi! Vojvodić si je potem dal duška tudi po koncu tekme, ko je jezo znesel kar nad vsemi: tako nad sodnikom Asmirjem Sagrkovićem iz Vrhnike kot tudi tekmecem in celo svojimi nogometaši.

"Nič ni bilo v redu. Če bomo tako igrali proti Širokemu, se bo za nas še slabše končalo. Na tej tekmi ne bo mogel zamenjati vseh enajstih nogometašev ... Drugi polčas me sploh ni zanimal. Celoten vtis je negativen. Delali smo se, da smo igralci. Res je, da Olimpija ni naše merilo, toda morali bi odigrati bolje. Pa še tista smet od sodnika je pokvarila tekmo! Zakaj moramo mi vedno biti boljši domačini?! Če je to Evropa, potem sploh ne rabimo hoditi vanjo. Moji igralci pa ... Da so utrujeni? Od česa?! Od tako enkratnih pogojev za trening, od sijajne hrane, odlične namestitve? Malo mi je mar, če so utrujeni. So nogometaši in nimajo izgovorov," je rohnel Vojvodić, ki je vnovič dokazal, da je sila kontroverzen strokovnjak, ne nazadnje je na pripravah v Turčijo na tekmi z Mariborom svojo ekipo z igrišča potegnil že ob polčasu ...

Značke: nk-olimpija, fk-borac