Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

1 08.11.2018 09:47:21

OJOJOJ, kaj se je v Domžalah pripetilo GREGI SORČANU (video)

Martin Metelko
Dvakratni prvaki so na prestavljeni tekmi ugnali Goričane tudi s pomočjo napake sicer odličnega čuvaja mreže.

Domžalčani so si naposled oddahnili, znebili so se precejšnjega bremena. Končno so se spet veselili zmage, ki so jo čakali vse od 26. septembra, na zaostali tekmi 14. prvenstvenega kroga so bili s 3:1 boljši od Gorice. Dvakratni prvaki so se zasluženo veselili vsega izkupička, čeprav je dejstvo, da so v prvi polovici drugega polčasa zelo trpeli. Izenačenje je viselo v zraku, toda gostiteljem je v podrejenem položaju vendarle uspelo organizirati napad za tretji gol, po podaji Daria Melnjaka z desne strani je bil z glavo za končni izid uspešen Shamar Nicholson.

Gostitelji so sicer povedli že v 10. minuti, ko se je v gneči najbolje znašel Matej Podlogar, v končnici prvega polčasa pa je Shamar Nicholson prvič zatresel goriško mrežo, toda ob veliki pomoči gostujočega vratarja. Gregor Sikošek je podal, Jamajčan je sprožil z glavo in zdelo se je, da bo žoga (lahek) plen goriškega čuvaja mreže, a mu je potem med rokama in nogama spolzela za golovo črto. Zgodi se tudi tako odličnim vratarjem …

Pri štirikratnih prvakih je bil uspešen Semir Smajlagić, ki je bil v zračnem dvoboju spretnejši od Gabra Dobrovoljca in Tilna Klemenčiča, nakar je tudi z nekaj sreče prišel do soočenja z Ajdinom Mulalićem in ga premagal.