Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 30.01.2016 19:38:20

Novogoričani poraženi na Hrvaškem

Arsen Perić
Nogometaši Gorice so odigrali peto pripravljalno tekmo, in sicer so gostovali pri hrvaškem prvoligašu Rijeki, ki jo vodi slovenski strokovnjak Matjaž Kek.

Vrtnice so na Hrvaško odpotovale kar precej oslabljene, trener Miran Srebrnič je pogrešal prvega vratarja Grega Sorčana, Miha Gregoriča, Dina Martinovića, Jaka Kolenca in nekdanjega člana Rijeke Matija Škarabota.

Čeprav je bilo vreme hladno in deževno, si je srečanje ogledalo lepo število gledalcev, ki so videli zmago domačega moštva. Rijeka je slavila z 1:0, edini zadetek na tekmi pa je v 55. minuti dosegel Balaj.

Za domače sta igrala tudi Miral Samardžić, ki je bil na igrišču vseh 90 minut in Roman Bezjak, ki je igral v prvem polčasu.