Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 10.04.2024 10:59:40

Glavni sodnik Haalanda udaril po ustih, prizor se širi kot požar! Ste videli, kaj se je zgodilo? (video)

Nenavaden pripetljaj se je zgodil takoj po koncu prvega polčasa tekme Real - Manchester City.

Madridski Real in Manchester City sta na stadionu Santiago Bernabeu uprizorila fantastično predstavo, ki je zadovoljila nogometne navdušence. Na koncu sta se ekipi razšli s 3:3, eno večjih razočaranj pa je bil brez dvoma norveški zvezdnik in član Cityja Erling Haaland. Visokorasli napadalec niti enkrat ni ogrozil nasprotnih vrat, vseeno pa je bil udeležen v dogodek, ki je hitro zaokrožil na svetovnem spletu.

Zgodilo se je takoj po koncu prvega polčasa, ko so nogometaši zapuščali zelenico in se odpravili v slačilnice. Hodil je mimo člana domače ekipe Daniela Carvajala in glavnega sodnika Françoisa Letexierja. Slednji je krili z rokami in Špancu skušal nekaj dopovedat, ravno takrat pa od zadaj prišel Norvežan in dobil po ustih. Šlo je za nesrečen splet okoliščin, za 'zaušnico' pa se je sodnik nogometašu tudi opravičil.

Značke: haaland, liga-prvakov