Šolak ima novo tarčo: po T-2 kupuje še televizijo

Dončić, Golob in starleta: popisujemo ozadje ...

Prvič po izgubljenem finalu in povratku v ...

Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

Vse je bilo v njegovih rokah ... Tudi ona

oblak Ekipa24.si

Uau! Navijači so se pojavili na slovenskem ...

2 10.01.2024 23:29:02

Toča golov v madridskem derbiju španskega superpokala! Odločitev padla v podaljških!

Nogometaši Real Madrida so prvi finalista španskega superpokala, ki ta teden poteka v Savdski Arabiji.

V polfinalu so po podaljških premagali Atletico Madrid s 5:3. Odločilni zadetek je Jan Oblak prejel po nesrečnem posredovanju svojega branilca Stefana Savića v 116. minuti, končni rezultat pa so Madridčani postavili na prazen gol v 122. minuti.

Real Madrid, ki poraza ne pozna že dvajset tekem v vseh tekmovanjih (17 zmag, 3 remiji), se bo v finalu v nedeljo ob 20. uri pomeril z zmagovalcem drugega polfinala med Barcelono in Osasuno, ki je na sporedu v četrtek ob 20. uri.

Real Madrid se bo v finalu potegoval za 13. naslov v španskem superpokalu. S tem bi se na en naslov približal rekorderjem iz Barcelone, ki so hkrati branilci lovorike.

Za Real Madrid so v rednem delu zadeli Antonio Rudiger (20.), Ferland Mendy (29.) in Dani Carvajal (85.), za Atletico pa Mario Hermoso (6.), Antoine Griezmann (37.), Rudiger (78.).