Afera sodna stavba: policija sumi, da je bil posel...

Ukradeni otroci: je varnostnik Staneta Dolanca za ...

Izbira obleke, ki najbrž ni naključna - tudi zaradi barv, ki so ustvarile neko celoto in sporočilo Odkrito.si

Foto zgodba: To najbrž ni bilo naključje

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

0 27.09.2023 08:45:39

Barcelona v težavah! Tako ne bo šlo, po neverjetnem preobratu sledil šok, ki se ne bi smel zgoditi! (video)

Sedmi krog španske nogometne lige se je začel s presenetljivim izidom. Barcelona, ki je na prejšnji tekmi po zaostanku z 0:2 v 80. minuti na koncu s 3:2 premagala Celto, je tokrat v gosteh igrala neodločeno s skromno Mallorco.

Real Mallorca je presenetljivo podjetno začel tekmo proti favoriziranemu tekmecu. Vedat Muriqi je že na začetku, v osmi minuti, zadel za gostitelje. Raphinha je v 41. minuti izenačil. A je Abdon Prats v izdihljajih prvega polčasa zabil za presenetljivo vodstvo domačih 2:1.

Tudi po prihodu iz slačilnice Barcelona ni znala v celoti uveljaviti svojega sloga igre. Popolno senzacijo je preprečil 20-letni Lopez, ki je v 75. minuti zadel za izenačenje. Izid 2:2 je nato tudi obveljal, Barcelona pa je namesto treh z Mallorce odnesla zgolj točko.

Girona in Real Madrid, drugi in tretji na razpredelnici, se bosta danes pomerila z Villarrealom oziroma Las Palmasom.

"Te neprevidne napake se ne smejo ponoviti," je Xavi povedal za DAZN in dodal: "Moramo se izboljšati. Lani smo bili bolj čvrsti in veliko bolj zbrani v obrambi."

"Danes nismo bili slabi, a to sta dve napaki, ki se ne bi smeli zgoditi. Zaradi teh napak smo danes izgubili dve točki," je bil po gostovanju na otoku še jezen trener blaugrane.

V zvezni vrsti se je poznala odsotnost Pedrija in Frenkieja de Jonga.

Pred tem je Sevilla premagala zadnjeuvrščeno zasedbo na lestvici Almerio s 5:1 v eni svojih najboljših predstav pod vodstvom trenerja Joseja Luisa Mendilibarja. Sevilla se je z zmago premaknila na sredino lestvice.

Značke: nogomet, španija