Kdo bo novi minister za obrambo: Črnčec, Premk ...

Jan Oblak po koncu tekme na robu solz! Kapetan ...

Ljubezen na vasi: To so kandidatke Jožefa ...

jan oblak cristiano ronaldo Ekipa24.si

Cristiano Ronaldo brez ovinkarjenja povedal, kaj ...

1 29.07.2023 08:33:34

Nov incident Ronalda! Cristiano po razveljavljenem zadetku napadel snemalca!? (video)

Cristiano Ronaldo si je v Savdski Arabiji privoščil nov incident.

Al Nassr je v prvem krogu arabskega pokala prvakov doma igral le 0:0 proti Al Shababu. Domači so tekmo začeli z rezervno postavo, glavne zvezde Cristiano Ronaldo, Talisca in Marcelo Brozović so srečanje začele na klopi.

Ronaldo je v igro vstopil v 62. minuti, dobrih deset minut kasneje pa dosegel čudovit zadetek. Žogo je zaustavil s hrbtom obrnjen proti golu in jo nato s polvolejem zabil v mrežo. Vendar je bil njegov zadetek razveljavljen zaradi nedovoljenega položaja. Ronaldo se ni mogel sprijazniti z odločitvijo, njegova jeza po tekmi pa se je le še stopnjevala. Ob koncu tekme je jezno gestikuliral, kar pa je bil le uvod v glavni izbruh.

Ko je stal ob robu igrišča, je namreč do njega pristopil snemalec. Čeprav se je snemalec držal na primerni razdalji, pa ga je Portugalec vseeno zalil z vodo iz plastenke, iz katere je pil, ter mu z roko nakazal, naj se odstrani.