10.04.2023 01:50:55

Brutalen spodrsljaj vratarja, žogo pustil pred praznimi vrati in enostavno – odšel stran (video)

Branilci naslova so še drugič zmagali, a zgodba dneva je nekaj povsem drugega.

Švedsko prvenstvo se je komaj začelo. Hacken je s 3:1 premagal Hammarby, že v prvem polčasu pa je bilo vsega konec. Tri žoge je v gostujočo mrežo spravil nogometaš iz Slonokoščene obale Benie Traore, s tem da je prvi zadetek v peti minuti hitro zaokrožil po svetovnem spletu.

Kaj se je v začetnih minutah dogajalo v glavi vratarja gostov Oliverja Dovina, nihče ne ve. Vendar njegova zbranost je bila na čisti ničli. Mediji pravijo, da gre za enega največjih vratarskih spodrsljajev ...

Potem ko mu je žogo podal soigralec je Dovin zmedeno kar 'odtaval' par korakov naprej, okroglo usnje pustil pred praznimi vrati, hitronogi domači napadalec pa je darilo kakopak izkoristil.