Evrovizija: Raiven se je uvrstila v finale ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

16 19.03.2023 20:10:40

Počil mu je film! Poglejte, kako je srbski idol fizično napadel sodnika in dobil tole kazen! (video)

Nešportna poteza, ki ne sodi na igrišča.

Fulham je bil v gledališču sanj danes na pragu presenečenja. Po golu Aleksandra Mitrovića je v četrtfinalu pokala FA vodil z 1:0 proti Manchester Unitedu, pa v nekaj minutah vse zapravil. Willian je v 72. minuti zakuhal enajstmetrovko za domačine, si prislužil rdeči karton, kar je trenerja Marca Silvo in Mitrovića tako ujezilo, da sta enako kazen dobila še onadva. Obsojanja vredno potezo si je privoščil predvsem Srb, ki je fizično obračunal s sodnikom, kar si lahko ogledate spodaj.

United je darilo izkoristil v dveh minutah. Bruno Fernandes je hladnokrvno realiziral enajstmetrovko, dve minuti kasneje pa je Marcel Sabitzer zadel za popoln preobrat. Fernandes je globoko v sodnikovem podaljšku postavil končni izid 3:1.