Gruzijec peš bežal pred policisti

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

0 17.03.2023 00:58:00

Sodniki poskrbeli za svojevrsten rekord in osupnili vse! Zveza je bila brez milosti in ...

V zadnjih dneh je obilo govora o sodnikih – o slovenskih sodnikih. Nevšečnosti z možmi v črnem pa imajo tudi v Boliviji.

V južnoameriški državi imajo pravzaprav še precej večje težave. Tamkajšnja nogometna zveza je namreč suspendirala šest prvoligaških sodnikov, ki so tekmo podaljšali za - reci in piši - 42 minut.

Palmaflor je s 3:2 premagal Blooming, tekma v mestu Chapare pa je trajala kar 132 minut. Sodnik Julio Gutierrez je običajnih 90 minut razvlekel za 42 minut zaradi dolgega var-pregleda pri drugem zadetku Palmaflora in pretepa, do katerega je prišlo zaradi dveh rdečih kartonov za igralce Bloominga. Gledalci so dva zadetka videli globoko v sodnikovem podaljšku. Gostje so v 114. minuti izid izenačili na 2:2, domačini pa so zmagoviti zadetek dosegli v 128. minuti.

Vodstvo Bloominga se je pritožilo, češ da so sodniki igralce izpostavili preveliki nevarnosti zaradi poškodb. Podaljšek tekme, ki se je igrala v hudem nalivu, je bil enostavno predolg in nečloveški.

Eden od direktorjev Palmaflora je nekdanji bolivijski predsednik Evo Morales. Na družbenem omrežju je zapisal le to, da je njegova ekipa zmagala kljub sumljivim sodnikom.