250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 16.03.2023 11:07:49

Uuuuu, kakšen gol v slovenski ligi?! Darly N'Landu osmešil štiri igralce Domžal in zabil za zmago! (video)

Martin Metelko
V 27. krogu Prve lige Telemach smo videli tudi dvoboj Domžal in Radomelj.

Občinski derbi je bil zelo zanimiv, na koncu pa so se zmage veselili mlinarji, ki so slavili z 2:1. Najlepši trenutek dvoboja se je zgodil v 56. minuti, ko je bil dosežen tudi zadnji zadetek na srečanju.

Pod tega se je podpisal Darly N'Landu, ki je z norim driblingom osmešil obrambo domačega moštva. S pravim slalomom je na zadnjico posedel štiri igralce Domžal, po vrsti so padli Đurić, Hodžić, Mulalić in na koncu še Brecl, ki je vrata branil pred golovo črto. Nato pa hladnokrvno zabil za zmago svojega moštva. Akcija se začne pri 2:47 minute.

Radomljani so z drugo zaporedno zmago na lestvici prehiteli Bravo in bodo v zadnjo četrtino prvenstva krenili s sedmega mesta.