12.09.2022 12:42:07

Vpil, metal in brcal! Real stoodstoten, brez slabe volje ne gre: Jezo zvezdnika posnele kamere! (video)

Real še naprej stoodstoten, toda povsem brez slabe volje vendarle ne gre.

Zdi se, da gre Realu vse po načrtu. V nedeljo so Madridčani zmagali še petič v španski ligi, tokrat so s 4:1 ugnali Mallorco. Kot že nekajkrat v zadnjem času so tekmeca strli v drugem polčasu. Gosti so namreč v 35. minuti povedli, v sodnikovem dodatku prvega dela je izenačil Federico Valverde, potem pa je spet preteklo precej časa, da so prešli v vodstvo. V 72. minuti jim ga je zagotovil Vinicius Junior. Zmago sta nato potrdila Rodrygo in Antonio Rüdiger.

V središču pozornosti je bil še en zvezdnik Reala, a ne zaradi predstave na zelenici, ampak ob njej. Marco Asensio, ki je pred začetkom sezone želel zamenjati klub, nato pa vendarle ostal v Madridu, je vse bolj nezadovoljen s svojim statusom. V letošnji sezoni je dobil le malo priložnosti za dokazovanje, tokrat jeze ni mogel zadrževati. Ko ga je trener Carlo Ancelotti poslal na ogrevanje, je hitro zapustil svoj stol na klopi za rezerve, a si je italijanski strateg premislil in Španca poslal nazaj na klop. To ga je pošteno razjezilo, kamera pa je ujela reakcijo. Španec je nekaj jezno govoril, vrgel markirno majico in brcnil plastenko ob igrišču.