Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 09.01.2022 18:36:14

V Vidmu igra mačke z mišjo

Nogometaši Atalante so v 21. krogu italijanskega prvenstva v Vidmu visoko premagali Udinese s 6:2, zavoljo zmage Napolija nad Sampdorio z 1:0 pa še naprej ostajajo na četrtem mestu na lestvici. Slovenski reprezentant Josip Iličić je tekmo začel na klopi za rezervne igralce, v igro pa je vstopil v 79. minuti.

Zasedba iz Bergama je vse dvome o zmagi razrešila v prvi polovici tekme, ko so zadeli Hrvat Mario Pašalić (17.), Kolumbijec Luis Muriel (22.) in Ukrajinec Ruslan Malinovskij (43.). V drugem polčasu so se med strelce vpisali Muriel (76.), Danec Joakim Maehle (89.) in Matteo Pessina (92.), za Videmčane pa sta zadela Argentinec Nahuel Molina (59.) in Portugalec Beto (88.).

Napoli, ki ima dve točki več od Atalante, je premagal Sampdorio z 1:0, edini gol na stadionu Diego Armando Maradona je v 43. minuti dosegel Andrea Petagna.

Nogometaši Milana so na današnji prvi tekmi v gosteh premagali Venezio s 3:0 in se vsaj do večera povzpeli na vrh lestvice elitne italijanske lige. Za Milančane je dva gola dosegel Theo Hernandez, enega pa Zlatan Ibrahimović. Slovenski reprezentant Domen Črnigoj je po zaostanku z 0:3 s klopi vstopil v beneško ekipo in kmalu zatem dvakrat neuspešno streljal proti vratom.

Značke: nogomet, italija