Filmi Roberta Goloba: iz romantične komedije s ...

Jezni slovenski navijač se je po prejetem zadetku...

Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

Vse je bilo v njegovih rokah ... Tudi ona

sesko Ekipa24.si

Benjaminu Šešku smo pokazali posnetek njegove ...

0 16.12.2021 09:53:28

Vroči HAALAND s početjem po tekmi ŠOKIRAL VSE: Ali je bilo to jasno sporočilo, kaj sledi pozimi?! (video)

Ali se je Erling Haaland že poslovil od navijačev?

Nogometaši Bayerna iz Münchna so že v torek v 16. krogu nemškega prvenstva v gosteh v Stuttgartu visoko zmagali s 5:0, drugouvrščena Borussia iz Dortmunda pa je v sredo premagala zadnjeuvrščeni Greuther Fürth s 3:0. Točkovna razlika med bavarsko in porursko ekipo spet znaša šest točk.

Dortmundčani so prvi gol dosegli v 21. minuti, a je sistem VAR naknadno pokazal, da je bil Belgijec Thorgan Hazard v prepovedanem položaju. Dvanajst minut kasneje je norveški stroj za gole Erling Haaland z 11-metrovke dosegel gol, rumeno-črni pa so odpor gostov dokončno zlomili v končnici dvoboja. Najprej je drugi gol dosegel Haaland (82.), končni izid pa je postavil Nizozemec Donyell Malen (89.).

Zmaga Borussie je kakopak razveselila vse navijače rumene podmornice, za precej skrbi pa je po tekmi poskrbelo početje norveškega zvezdnika. Haaland se je vrnil na zelenico, se najprej poslovil od 'navadnih' navijačev, nato pa še od slovitega rumenega zidu.

Ta gesta je še dodatno podžgala govorice o njegovem odhodu iz Borussie, ne nazadnje je bila to tudi zadnja tekma Borussie v letošnjem letu na domačem igrišču.

Značke: haaland, borussia