Kaj se je v resnici dogajalo na Kruziću?

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

0 22.11.2021 09:57:39

ZAROTA?! Na tekmi Reala DVE IZKLJUČITVI, trener Granade norel, kar je sledilo, močno odmeva! (video)

Nogometaši madridskega Reala so po zmagi s 4:1 v gosteh pri Granadi v 14. krogu skočili na vrh lestvice španskega prvenstva. Kraljevi klub je po tretji zaporedni zmagi prevzel vodstvo na lestvici la lige s 30 točkami, sledi mu Real Sociedad (29), ki se je v večerni tekmi z Valencio razšel brez zadetkov.

Marco Asensio (19.) in Nacho (25. minuta) sta v razmaku šestih minut Realu zagotovila hitro vodstvo z 2:0, Granada se je še pred polčasom vrnila v igro z golom Kolumbijca Luisa Suareza (34.). V drugem polčasu so bili gosti boljši, za 3:1 je v 56. minuti zadel Brazilec Vinicius Junior, ki je dosegel svoj osmi gol v sezoni.

Deset minut pozneje je prišlo do izključitve pri domačih, ko je Granadas Monchu po grobem prekršku nad Viniciusom Juniorjem dobil rdeč karton (67.). Ob tem je bil trener Roberto Moreno tako ogorčen, da je bil tudi on izključen. Ferland Mendy (76.) je zadel za končni izid.

Real Madrid je po zmagi začasno skočil na vrh, saj je imel Sociedad v večerni tekmi na domačem stadionu lepo priložnost, da ga z vrha izrine. A remi ni bil dovolj.

Značke: nogomet, španija