8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

1 22.02.2021 07:56:35

GROZA na tekmi Atalante! Pretresljiv dogodek, poglejte, kaj se je zgodilo na generalki pred REALOM! (video)

Atalanta je na zadnji tekmi pred dvobojem z Realom pokazala svojo moč in s 4:2 premagala Napoli. Josip Iličić tokrat ni igral.

Atalanta, pri kateri je Iličić tokrat počival in ohranjal moči za sredino tekmo lige prvakov proti Realu Madridu, je v obračunu italijanske serie A z Napolijem povedla v 52. minuti, ko je svoj deveti gol sezone dosegel Duvan Zapata. Neapeljčani so izenačili že šest minut pozneje, ko je zadel Piotr Zielinski. Robin Gosens je ekipi iz Bergama v 64. minuti prinesel novo vodstvo, tega pa je v 71. minuti potrdil še Luis Muriel po preigravanju in strelu z leve strani. Zanj je bil to 14. zadetek v sezoni.

A tekma še ni bila odločena, Gosens je namreč v 75. minuti dosegel še avtogol. La Dea, kot pravijo Atalanti, ki za vodilnim Interjem zaostaja deset točk, pa je znova pobegnila za dva zadetka že v 79. minuti, strelec iz bližine je bil Cristian Romero. Ob koncu tekme so se prisotni vidno ustrašili, saj je Victor Osimhen ob nerodnem udarcu z glavo ob tla obležal nezavesten. Pozneje je po prvih informacijah prišel k zavesti in so ga odpeljali v bolnišnico na dodatne preiskave.

Značke: atalanta, iličić, real