Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 21.02.2021 20:08:18

O tem GOVORIJO VSI: Cadiz je na Camp Nouu ŠOKIRAL BARCO, taka pa je bila GOSTUJOČA SLAČILNICA po tekmi! (foto)

Barcelona ni izkoristila spodrsljaja Atletica, saj je na svojem igrišču zgolj remizirala s Cadizom.

Katalonski velikan je z uspešno izvedeno enajstmetrovko Lionela Messija povedel v 32. minuti, rezultat pa se ni spreminjal skoraj do samega konca. Ko so vsi že mislili, da bo ostalo pri minimalni zmagi Barcelone, so udarili gostje. Po Lengletovi napaki je Cadiz dobil enajstmetrovko, ki jo je v 89. minuti izkoristil Fernandez in poskrbel za končnih 1:1.

Seveda so bili gostje navdušeni nad osvojeno točko, ki jim veliko pomeni v boju za obstanek v ligi. Po tekmi so to znali proslaviti, nato pa so na svojem twitter profilu objavili fotografije iz slačilnice, s katerimi so navdušili nogometni svet. Slačilnico so namreč v celoti počistili in je videti, kot da v njej ni bilo nikogar, kaj šele, da je tam gostovalo moštvo, ki je veliki Barceloni proti vsem pričakovanjem vzelo točko. Ob tem pa so zapisali: "Barceloni se zahvaljujemo za gostoljubnost, Camp Nou pa smo zapustili po tem, ko smo na igrišču dali vse od sebe. Želimo vam veliko sreče do konca sezone." Gosposko, ni kaj ...