Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 22.02.2021 07:21:05

Ne Superman, temveč SUPERHANDA! S TREMI norimi obrambami v ENI MINUTI je utišal vse kritike! (video)

Inter je veliki zmagovalec težko pričakovanega milanskega derbija, Milan je odpravil s kar 3:0.

S to zmago so se črno-modri utrdili na prvem mestu lestvice, kjer imajo zdaj 4 točke prednosti pred Milanom. Inter je povedel že v peti minuti, ko je po podaji Romeluja Lukakuja z desne strani z glavo zadel Lautaro Martinez, za katerega je bil to 12. gol sezone. V uvodu drugega polčasa se je trikrat moral izkazati Handanović po dveh poskusih Zlatana Ibrahimovića in enem Sandra Tonalija. Prav tri obrambe v eni minuti so bile po mnenju mnogih ključne za razplet tekme, saj Milan potem ni več našel poti do gola Interja, na drugi strani pa so modro-črni povišali prednost v 57. minuti, ko je še drugič na tekmi zadel Martinez, takrat po podaji Ivana Perišića. Ko je Lukaku s svojim 17. golom v sezoni (prvi na lestvici strelcev) v 66. minuti povišal na 3:0, je bil zmagovalec dokončno odločen.

Samir Handanović je z izjemno predstavo na derbiju odgovoril na številne kritike, da je prav slovenski čuvaj mreže najšibkejši člen Interja pri lovu za naslov.