11.02.2021 13:29:22

Barcelona UDARILA z vso silo! Proti Sevilli oškodovani, tukaj je posnetek, ki DOKAZUJE VSE! (video)

Barcelona je na prvi tekmi polfinala španskega pokala izgubila s Sevillo.

Sevilla si je pred povratno tekmo priigrala lepo prednost, za domače sta zadela Jules Kounde v 25. in v 85. minuti Ivan Rakitić, nekdanji igralec Barcelone. A pri Barceloni so prepričani, da se jim je zgodila krivica, v javnost so spravili celo posnetek, ki vse skupaj dokazuje. Sredi drugega polčasa in pri izidu 1:0 je bil nad Jordijem Albo v kazenskem prostoru Seville storjen prekršek, sodnik pa ni dosodil ničesar. S tem je poskrbel za razburjenje v taboru gostov, ki so zahtevali najstrožjo kazen, sodnik pa si ni premislil. Upravičeno? Po mnenju Barcelone ne, v javnost pa so spravili še neobjavljen posnetek, ki po njihovem mnenju ne pušča nobenih dvomov.