Redek prizor: Robert in Tina, Janez in Urška so ...

Aleš Valič o odnosu z ženo, vnukih in svojem ...

koln nogomet siddharta euro 24 mm Ekipa24.si

Kakšna norišnica! Nepozabni prizori s koncerta ...

0 11.02.2021 09:51:05

Everton v 97. minuti zabil za 5:4, ANCELOTTI pa si je ob norem veselju .... PIHAL KAVO?! (video)

Nora tekma pokala FA.

Sredina tedna je bila na Otoku rezervirana za pokal FA, daleč najbolj zanimiva pa je bila tekma med Evertonom in Tottenhamom. Nogometni navdušenci so namreč videli kar devet golov in končno zmagoslavje ekipe Carla Ancelottija s 5:4.

Zmagovalec je bil odločen šele v 97. minuti tekme, ko je na veliko veselje v polno zadel Bernard in odločil zmagovalca. Največji zmagovalec večera pa je bil Carlo Ancelotti, ki ga je več kot očitno na klopi zeblo. V zadnjih sekundah tekme se je grel z vročo kavo, ob zmagovitem golu, ko so nogometaši in njegovi sodelavci na klopi ponoreli, pa je on hladnokrvno pihal v svoj napitek.