Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 28.09.2020 09:29:39

Polom vseh polomov: Guardiola česa takšnega še ni doživel, ne boste verjeli, koga je obtožil za BOLEČ PORAZ!

Manchester City je na tekmi angleške lige doživel enega najbolj bolečih porazov.

Nogometaši Cityja so začeli odlično in že v četrti minuti povedli prek Mahreza, gostje pa so pred koncem prvega polčasa izenačili na 1:1. Toda tega, kar je sledilo v drugem polčasu, ni mogel predvideti nihče.

Četa Pepa Guardiole je bila ponižana, sloviti španski strateg pa takšnega poraza v vsej svoji trenerski karieri še ni doživel. Leicester je v drugem polčasu dosegel še štiri zadetke, za končnih 5:2 pa je sredi Manchestra v 88. minuti z enajstmetrovke poskrbel Youri Tielemans. Guardiola je bil obupan, verjeli ali ne, na svojih več kot 600 tekmah v vlogi trenerja še ni bilo tekme, na kateri bi prejel pet zadetkov, po tekmi pa je za ta boleč poraz okrivil kar obrambo Leicestra.

"Imeli smo dobre prve tri minute, dosegli lep zadetek. Oni so se le branili, bili zgoščeni okoli kazenskega prostora, zaradi česar smo postali nervozni in neučakani. Težko smo igrali proti takšni obrambi, ko smo prejeli zadetek z najstrožje kazni, se nismo več pobrali," je po tekmi med drugim dejal španski strateg.

Značke: city, leicester