Celotnega pakiranja in selitve v oddaji ne vidite

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

6 27.09.2020 21:54:55

OLIMPIJA ZDAJ LAŽJE DIHA! Po treh tekmah BREZ ZMAGE je takole OPRAVILA Z DOMŽALAMI!

Po dveh remijih in porazu je Olimpija proti Domžalam prišla do prve ligaške zmage v novi sezoni.

Olimpija je ekspresno povedla po zelo radodarno dosojeni enajstmetrovki (s kar nekaj igralskega vložka), a prav tako ekspresno prejela zadetek za 1:1 in stopila nazaj na pota nezanesljivosti. Toda v nadaljevanju prvega polčasa so se Ljubljančani našli - najprej je še enkrat zadel Đorđe Ivanović, ki je bil uspešen že iz omenjene enajstmetrovke, medtem ko je po pol ure igre na 3:1 povišal Radivoj Bosić. Na tej točki se je Olimpija usmerila proti prvi letošnji zmagi, a brez napetosti ni šlo.

Nekaj časa so Ljubljančani brez večjih težav držali prednost, stvari pa so se nekoliko zapletle v 72. minuti, ko so se Domžalčani približali na le zadetek zaostanka. Seveda je bilo časa še ogromno, Domžale so nekoliko bolj nervozne gostitelje poskušale spraviti pod dodatni pritisk. Do neke mere jim je to uspevalo, a v kakšno zelo veliko nevarnost se Ljubljančani vendarle niso spravili. Uspeli so zdržati in končno vknjižiti popoln izkupiček na ligaški tekmi.

Značke: olimpija, domžale