Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 26.09.2020 16:29:52

VAR, VAR, VAR! Brez njega Manchester United ne bi zmagal, KAKŠNA DRAMA v Brightonu (FOTO + VIDEO)

Nogometaši Manchester Uniteda, ki so si prejšnji konec tedna privoščili hud spodrsljaj (doma so s 3:1 izgubili s Crystal Palacom), so se danes rešili - praktično po koncu srečanja, po zaključnem žvižgu glavnega sodnika.

Na gostovanju pri Brightonu so imeli favorizirani gostje zmago v svojih rokah, a so domačini v 5. minuti sodniškega dodatka izid izenačili in se evforično veselili velike točke. A nekdo tam zgoraj je imel drugačne načrte.

Tekla je že 7. minuta dodatka, ko je sodnik Chris Kavanagh dovolil le še eno akcijo za goste. Harry Maguire je streljal z glavo, žoga se je odbijala po kazenskem prostoru in - konec. Delitev izkupička, tako je bilo vsaj videti. Vendar sodnika so opozorili iz VAR sobe, da v zadnji akciji vendarle ni bilo vse čisto. Kavanagh si je ogledal posnetek in dosodil enajstmetrovko za Manchester United, saj je domači napadalec Neal Maupay igral z roko.

Natančni izvajalec je bil Bruno Fernandes, končni rezultat nore tekme norih preobratov pa 3:2 za goste.

Domačini so bili sicer v prvem polčasu boljši tekmec in bi glede na prikazano na igrišču morali voditi, a so po njihovem vodstvu favorizirani gostje še pred odmorom rezultat izenačili. Marcus Rashford je s spretnim preigravanjem v drugem polčasu svoji ekipi prinesel vodstvo z 2:1. A prava drama je sledila v sodnikovem podaljšku ...