“Meghan Markle je pohlepna!”

doncic tiskovna Ekipa24.si

Kaj?!? Med Dončićevo tiskovko zvoki iz ...

0 24.11.2019 11:03:43

Zmešalo se mu je: NEYMARJU popustile vse zavore, to je bila tekma, ki je ne bo pozabil nikoli! (video)

Brazilski Flamengo je na edini tekmi finala nogometnega pokala libertadores, južnoameriške različice evropske lige prvakov, v Limi z 2:1 premagal branilca naslova, argentinski River Plate. Junak večera je bil napadalec Gabriel Barbosa, ki je v 89. minuti poskrbel za izenačenje, v sodnikovem dodatku pa dosegel še odločilni gol za zmago.

Gabigol, pod tem vzdevkom poznajo Barboso v Latinski Ameriki, je dosegel zadetka v 89. in 92. minuti in popeljal Flamengo do presenetljive zmage na tekmi, na kateri so sicer dominirali nogometaši Riverja.

River, za katerega je že v 14. minuti zadel Rafael Santos Barre, je imel še minuto pred koncem tekme v rokah nov pokal, nato pa je po dramatični končnici ostal praznih rok.

Prvič po letu 1988 se je zgodilo, da je južnoameriško tekmovanje odločila le ena finalna tekma, namesto dveh po sistemu igranja doma in v gosteh.

Dvoboj je precej pozornosti pritegnil tudi v Evropi, posebno zabavo pa je pripravil Neymar. Zvezdnik PSG-ja je k sebi povabil številne prijatelje, Brazilec je kakopak navijal za brazilsko ekipo. Ko je Flamengu uspel preobrat, se je vsem skupaj snelo, prizor je z javnostjo delil nogometaš sam.

Značke: neymar, psg