Tudi mama Luke Basija je pevka

vatroslav tijan Njena.si

Ljubezen na vasi: Vatroslav utrpel hudo nesrečo!

1 25.08.2019 00:41:49

ZASAVSKI DERBI prekinjen, rezultat obveljal, posnetki močnega deževja ŠOKIRAJO (video)

Zasavski derbi je eden zanimivejših in razburljivejših v Sloveniji, in to ne glede na to, da sta Rudar in Zagorje že dalj časa nižjeligaša.

Nekdaj prvoligaša, danes pa ligaša regionalne ljubljanske lige. A ni pomembno, število gledalcev na njunih derbijih je po pravilu štirimestno. Tudi včeraj je bilo tako, v Trbovljah se jih je zbralo dobrih tisoč. Kljub grozeči nevarnosti od zgoraj, neurje je sredi tekme res zajelo tudi Zasavje, tako da je bila tekma pri rezultatu 3:1 za domači Rudar prekinjena. Ker je bil odigranih več kot 75 odstotkov tekme, je rezultat ob prekinitvi tudi obveljal.

Domači so že v prvem polčasu povedli s 3:0 in tako rekoč odločili srečanje, v drugem polčasu pa zaradi močnega deževja pogoji niso dovoljevali normalne igre. Videoposnetek, ki je nastal ob prekinitvi tekme, razkriva, kaj se je včeraj dogajalo v Zasavju. Predvsem pa dokazuje, da so bili pogoji za igranje nogometa, milo rečeno, neregularni.

Značke: rudar, zagorje