13.02.2019 08:26:46

BRUTALNO: Huda svinjarija zvezdnika Uniteda, ob tem trku Di Marie vam bo ZASTAL DIH! (video)

Manchester United je doživel boleč udarec, rdeči vragi so pred misijo nemogoče.

Manchester United je na prvi tekmi osmine finala lige prvakov doživel boleč udarec. Na domačem terenu je moral z 0:2 priznati premoč PSG-ju, ki ima tako pred povratno tekmo odlično izhodišče. Za nameček rdeči vragi v Parizu ne bodo mogli računati na Paula Pogbaja, ki je na Old Traffordu prejel rdeči karton.

Pri gostih je bil še posebej razpoložen Angel Di Maria, ki je domačim povzročal ogromno preglavic, podal pa je pri obeh zadetkih v drugem polčasu. A zanj bi se lahko končalo precej slabo, saj je v prvem polčasu grdo poletel proti tribuni. Za precej nespametno potezo je poskrbel Ashley Young, ki je Argentinca grdo odrinil z zelenice, na srečo pa se je končalo vse brez hujših posledic. In posledica za angleškega nogometaša? Zgodilo se ni nič, sodnik ga je zgolj ustno opomnil ...