Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

1 16.12.2018 12:27:55

TAKOLE je zmago v mestnem derbiju proslavil Miralem Pjanić: Balkanski megazvezdnik NAVDUŠIL regijo! (video)

Sinoči sta se v 16. krogu serie A udarila mestna tekmeca Torino in Juventus, uspešnejši pa so bili črno-beli, ki so slavili z 1:0.

Edini zadetek na tekmi je v 70. minuti dosegel Cristiano Ronaldo, ki je izkoristil najstrožjo kazen. Dan po dvoboju se največ govori o tem, kako je Portugalec po zadetku napadel domačega vratarja Salvadorja Ichaza, prav tako veliko pozornosti pa je bil deležen Miralem Pjanić.

Bosansko-hercegovski vezist je odigral vseh 90 minut obračuna, po srečanju pa je na svojem instagram profilu objavil posnetek, kako je proslavil pomembno zmago. Pri tem velja omeniti, da bi se lahko preizkusil tudi v pevskih vodah, kar je pokazal s tem, ko je odpel nekaj verzov pesmi balkanskega turbo folk zvezdnika Sinana Sakića, z naslovom Pokloni poljubac prijatelju starom.