0 11.11.2018 13:25:05

OJOJ, kaj sem storil ... Reakciji bivšega člana MARIBORA se SMEJI VSA ITALIJA (video)

vszi
Jean-Claude Billong ima za sabo vse prej kot odlično tekmo.

Tekma druge italijanske lige med Carpijem in Beneventom, nekdanjima prvoligašema, je bila drama v pravem pomenu besede. Gostje so do 85. minute vodili celo z 2:0, a na koncu vseeno prišli le do točke. Carpi, za katerega je 90 minut odigral Enej Jelenič, so v 85. minuti zabili svoj prvi gol na tekmi, drugega pa dodali v tretji minuti sodnikovega dodatka. Pri obeh je bil vpleten tudi Jean-Claude Billong, stari znanec slovenskih zelenic.

Pri prvem je bil v skoku prenizek, da bi preprečil nadaljevanje akcije, ki je vodila do zadetka, pri drugem je bil preprosto prepočasen, da bi lahko zaustavil strelca Micheleja Vana. Ob tem je Billong nasmejal celotno Italijo, in sicer s svojo reakcijo. Še preden je namreč Vano, ki je branilca nasprotne ekipe prehitel, kot da bi bil blisk, sploh ustrelil proti golu, se je Billong v navalu obupa in nemoči že prijel za glavo, kot da bi vedel, kaj se bo zgodilo ...

Posnetek se začne pri 3:55, če vam ga ne prikaže, si ga oglejte tukaj.