Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 11.11.2018 12:25:12

NEVERJETNO! 'Divji' Slovenec spet 'DIVJAL': Žan Celar vnovič NAVDUŠIL, statistika OSUPNE

vszi
Žan Celar gole zabija kot po tekočem traku.

Saj ni res, pa je! Žan Celar, ki je lani iz Maribora prestopil v Romo, je v tej sezoni na vsega šestih tekmah zabil že osupljivih 13 golov! Med strelce se je vpisal na prav vsaki odigrani tekmi, tokrat je mrežo mlade ekipe Genoe ob remiju 3:3 zatresel dvakrat. Celar se je prvič med strelce vpisal v 30. minuti, svoj drugi gol je dodal osem minut kasneje.

Šele 19-letni Celar je svoj strelski pohod v tej sezoni začel v prvem krogu prvenstva primavere, ko je mrežo Sassuola zatresel enkrat. Takrat je prejel tudi rdeči karton, zato je dvakrat počival, a se kljub temu ni prav nič ohladil. Ko se je vrnil, je dvakrat premagal vratarja Napolija, potem se je dvakrat veselil tudi proti Palermu, sledila sta dva zaporedna hat-tricka proti Atalanti in Interju. Zdaj je torej blestel tudi proti Genoi, za katero nekdanji vratar Olimpije Rok Vodišek ni igral, saj je že vse od začetka sezone del članske ekipe.

Značke: žan-celar, as-roma