Igralec Sergej Trifunović ponovno v primežu ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

1 23.10.2018 16:06:54

POZOR, prizor je za BRUHAT: Nemški nogometaš med tekmo rojaku ODGRIZNIL NOS, posledice pa ...! (foto)

Fotografija je simbolična.
Joj, kaj se lahko zgodi na nogometnem igrišču. Luis Suarez je za Nemca vajenec.

Vsi so se zgražali, ko je Urugvajec Luis Suarez dvakrat ugriznil nasprotnika, toda to kar je storil Rommy Strinby, pa je preveč. Na tekmi regionalne lige Essen je nasprotniku odgriznil del nosu. Zanimivo, da je Strinby na tekmi med domačim SV Preußen Eiberg proti Essen SG 99/06 II, za domače dosegel gol v 58. minuti (srečanje se je končalo s 3:3), v 71. minuti pa je moral z igrošča, ker je nasprotniku odgriznil del nosu. Žrtev so seveda odpeljali v bolnišnico, po poročilih iz kluba pa naj bi se počutil dobro. Takoj po incidentu so odgriznjeni kos nosu iskali po igrišču (da bi ga zašili nazaj), vendar ga niso našli. "Tam ga ni bilo. Ne vem, če ga storilec ni pojedel," je dejal predstavnik kluba ESG. Strinby bo seveda hudo kaznovan s strani nogometne zveze, poleg tega pa ga čaka še kazenska ovadba (na srečanje so poklicali tudi policijo) zaradi povzročitve hude telesne poškodbe.
Storilec se je sicer opravičil, toda verjetno bo iznakaženi igralec težko sprejel kakršnokoli opravičilo.

Značke: nos, nemčija, nogomet