Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 12.10.2018 13:30:59

Iz njega še nekaj bo! Usain Bolt blestel na zadnji tekmi, dosegel dva zadetka, prvi je bil pravi lepotec (video)

Mogoče pa še bo kaj iz njega. Dosegel je dva zadetka, predvsem prvega pa se ne bi sramoval noben napadalec iz najmočnejših evropskih nogometnih lig.

Usain Bolt, najhitrejši Zemljan v zgodovini, je z dvema goloma začinil zadnjo pripravljalno tekmo pred začetkom lige. Bolt je v dresu moštva Central Coast Mariners premagal ekipo Macarthur South West United s 4:0, Usain pa je dosegel tretji in četrti gol, oba v drugem polčasu. To je bila prva tekma Bolta, ki jo je začel v prvi enajsterici. Toda v prvem polčasu mu ni šlo vse po načrtih, saj je z glavo za malenkost zgrešil nasprotnikova vrata, poleg tega pa je dobil močan udarec v mednožje, kar mu je povzročilo kar nekaj bolečine.

V drugem polčasu pa je pokazal, da zna zadeti tudi gol. Njegov prvi zadetek za Marinerse je bil res lep, ko je z levico z diagonalnim strelom premagal nasprotnega vratarja. Drugi gol pa je dosegel po veliki napaki nasprotne obrambe.

Avstralska A-liga se bo začela prihodnji konec tedna.

Značke: usain-bolt, mariners