super-par, indira-ekić, matic Njena.si

Indira Ekić potrdila, da bo postala mamica

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 30.08.2018 07:53:49

KAKŠEN CAR: Po zaostanku z 0:2 je trener NAREDIL TOLE in v drugem polčasu obrnil rezultat!

Nikola Miljković
Večkrat slišimo, da je v nogometu možno prav vse in tu je še ena neverjetna zgodba, ki to nedvomno potrjuje.

Da, res je, da se je dogajalo v eni od nižjih lig, toda to, kar je naredil trener hrvaškega nižjeligaša Slavonije, je resnično nekaj, česar ne vidimo pogostokrat.

Slavonija je član prve županijske nogometne lige, v zadnjem krogu pa je gostovala pri ekipi Tomislava. Domačini so po prvem polčasu vodili z 2:0, trener Slavnije Goran Uzelac pa je nato potegnil nepričakovano potezo in zadel v polno! Hkrati pa poskrbel, da se bo o tem še zelo, zelo dolgo govorilo.

Pred začetkom drugega dela igre je naredil nekaj sprememb v ekipi, med drugim je kar sam zamenjal enega od igralcev. In to je bila tudi njegova ključna poteza, saj je do konca srečanja v hudem nalivu zabil hat-trick ter svojemu moštvu prinesel zmago, sam pa je postal velik junak.