Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

2 29.08.2018 23:02:48

EPSKA VRNITEV Crvene zvezde v Salzburgu, Avstrijci ostajajo VELIKI OSMOLJENCI

Na beograjski Marakani se bodo igrale tekme skupinskega dela lige prvakov.

Odigrane so bile še preostale tri tekme zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov, sredinega večera še dolgo ne bodo pozabili navijači Crvene zvezde. Po remiju brez golov na prazni Marakani so bili njihovi ljubljenci v Salzburgu v izgubljenem položaju. Na robu prepada, gostitelji so po dobri uri igre imeli kar dva gola prednost. V končnici prvega dela je v polno zadel Dabur, ki je na začetku nadaljevanja realiziral še najstrožjo kazen in vse je kazalo, da je zmagovalec odločen. Pa ni bil. Beograjčani so vstali od mrtvih in v zgolj 120 minutah dvakrat zadeli. V 65. in 66. minuti je bil pred 26 tisoč gledalci uspešen Ben, obakrat mu je podal Degenek.

Po mrku so Avstrijci vse sile spet usmerili v napad, vendar jim mreže ni uspelo več zatresti in tako ostajajo daleč največji osmoljenci kvalifikacij. Liga prvakov ostaja neuresničena želja, uspelo jim ni niti v 11. poskusu ...

V Solunu je bila Benfica s 4:1 boljša od Paoka, ki je po neodločenem izidu na Luzu upal na presenečenje, PSV je proti Bate Borisovu upravičil vlogo favorita.