Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Eden najbogatejših Slovencev je v zaporu. ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 26.08.2018 08:43:41

NOR preobrat Napolija! Milan je imel zmago na vročem JUGU trdno v svojih rokah, potem pa so Neapeljčani naredili TOLE! (VIDEO)

Napoli
Milan je v drugem polčasu vodil z 2:0, nazadnje pa izgubil z 2:3.

Italijanska liga bo v letošnji sezoni očitno zelo razburljiva. Sinočnji dvoboj Napolija in Milana že napoveduje tako. Okrepljeni Milančani, pri katerih se je na svojem nekdanjem stadionu včeraj žvižgov naposlušal Gonzalo Higuain, so po zadetkih Giacoma Bonaventure (15.) in Davideja Calabrie (49.) na San Paolu vodili z 2:0 in kazalo je na vendarle presenetljivo zmago gostov. A prišlo je do epskega preobrata.

Začel ga je Piotr Zielinski in z golov v 53. minuti domačine vrnil v igro, nato pa v 67. minuti poskrbel še za izenačenje. Bila je to napoved vročega zaključka izjemno zanimivega obračuna, ki se je uresničila. Ko je v 80. minuti Dries Mertens zabil za končnih 3:2 in s tem zaključil sanjski preobrat, je domači stadion eksplodiral.

Vrhunce zares napete tekme si lahko ogledate spodaj oziroma na tej povezavi.

Značke: serie-a, napoli, milan