Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 26.08.2018 08:23:49

ŠOK za pogumne domačine! Barcelona v sodniškem podaljšku zakockala zmago, a potem jo je takole rešil SODNIK! (VIDEO+FOTO)

Keko
Barcelona je sinoči v gosteh premagala Valladolid z 1:0.

Katalonci so se na njivi Joseja Zorille mučili in mučili, na koncu pa zelo srečno odnesli tri točke. Če bi bila ta tekma odigrana nekaj mesecev prej, jih ne bi. Rešil jih je namreč VAR.

Potem ko je Barca prek Ousmana Dembeleja v 57. minuti vendarle strla domačo obrambo, so začeli nogometaši valladolidskega Reala pogledovati tudi v svojo napadalno polovico. Pritisnili so posebej ob koncu in to se jim je obrestovalo. Ob izteku druge minute triminutnega sodniškega podaljška je namreč Keko šokiral gostujočo obrambo in osamljen kot duh z glavo zabil za 1:1.

Erupcija veselja je bila na stadionu Joseja Zorille popolna, vsi so mislili, da je domači ekipi uspel veliki skalp. A po burnih protestih Gerarda Piqueja in ogledu posnetka so sodniki ugotovili, da je zadetek zaradi ofsajda neregularen. In ga po kakšni minuti ali dveh razveljavili.

Barca je tako prišla do izjemno pomembne zmage, Valladolid pa do enega bolj nesrečnih porazov v zadnjem času.

Posnetek kontroverznega dogodko si lahko ogledate na spodnjem posnetku na tej povezavi, in sicer od 10:00 naprej.