Odhod Cristiana Ronalda, ki se je odgovornim v Realu sprva zdel zelo dobra poteza, počasi dobiva nove razsežnosti.
Odgovorni pri kraljevem klubu še vedno niso poskrbeli za igralca, ki bi prevzel Portugalčeve 'obveznosti' v napadalni vrsti. Čeprav se je špekuliralo s številnimi imeni, se še čaka na konkretno dejanje - torej, na prihod odmevne okrepitve.
In očitno se bo zgodilo. Zelo kmalu. Pri španskem Don Balonu so izvedeli, da naj bi predsednik Reala Florentino Perez pripravljal zelo bogato ponudbo. Kako bogato? Tako, da bi v primeru prestopa ta postal najdražji v zgodovini nogometne igre.
Kdo pa je napadalec, ki bi prišel na stadion Santiago Bernabeu? Nihče drug kot Harry Kane, član Tottenhama je bil zelo dolgo v kombinacijah za prestop v Real. Zdaj pa naj bi se to tudi zgodilo. Perez je za 25-letnega kapetana angleške reprezentance pripravljen odšteti kar 250 milijonov evrov. V njegovi pogodbi pa naj bi pisalo, da bo letno prejemal kar 30 milijonov evrov plače.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus
vsebin. Več informacij